عزت و بزرگی، از آن خداست! به هرکه خواهد می‌دهد و از هرکه خواهد می‌گيرد...!

اين لينک‌ها رو ببينيد. در تاييد مدعای ما -----> ۱ و ۲

 

جان جهان دوش کجا بوده‌ای.......! (جان جهان=جام جهان=جام‌ جهانی 02.gif)

جام‌جهانی هم برای ما خيلی زودتر از بقيه تموم شد!! و البته بعد از ۸ سال، باز من برای يک ۹۰ دقيقه پای بازی فوتبال نشستم! و البته با تجربه‌ای که از بازی ايران-مکزيک داشتم اين اشتباه رو تو بازی بعدی تکرار نکردم و بازی دوم را از دقيقه ۶۷ ديدم!

اما...

فکر کنم اين جام، يک درس بزرگ برای همه داشت!

دوران افتخار و اوج علی دايی رو يادتون هست؟ حتی تا دقايق قبل از بازی ايران - مکزيک هنوز جزو محبوب‌ترين افراد بود. اون جشن و بزرگداشتی که برايش تو دانشگاه شريف گرفتند رو به ياد می‌آريد؟ اون تقديرها و تشويق‌ها و لوح‌ها و هدايا و .....؟

اين روزها می‌شنوم که مردم ريخته‌اند و خسارت جدی به مغازه او وارد کرده‌اند و گويا آتشی زده‌اند و مقابل منزلش هم رفته‌اند و فحاشی کرده‌اند... تا حدی که علی دايی در يکی از مصاحبه‌های تلويزيونی‌اش عملاً گفته: به خانواده‌ام ديگه چکار داريد؟ بگذاريد خودم بيام ايران، بعد....!

....

ورق زندگی يک آدم و تمام افتخارات ۱۵ - ۲۰ ساله‌اش با ۹۰ دقيقه برمی‌گردد! زمانی با يک حرکت، «به عزيزی رسد، افتاده به چاهی، گاهی» و زمانی هم اينطور...!

اين جام درس بزرگی برای ما داشت! رسوم دنيايی رو به تصوير کشيد!
« زان روز حذر کن که ورق برگردد !»

/ 9 نظر / 11 بازدید
خسروی

اين مرتيکه نکبت کی می‌خواد گورش رو از تيم ملی گم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ارثيه بابات که نيست! برو گمشو ديگه!

خسروی

برای اين دراز آويزون بی مصرف که تف می‌ندازه زودتر يه فکری بکنين تا يشتر از اين به غيرت ملی نريده!

سونيا

بايد مثل عابدزاده تو اوج محبوبيت می‌رفت کنار. ولی موند و حالا هم حقارت رو بايد تحمل کنه. پیرمرد دراز!

http://www.persianpetition.com/chart.aspx?id=7bd3541d-24f2-43fb-b77c-43d4aea9bdec

فاطمه

سلام...می دونی...هميشه مردم اين طور بودن..يک نفر رو اينقدر می برن بالا که ديگه انگار لنگش نيست...حتما زيادم ديدی..مثلا همين جريان خاتمی...و باز همين مردم همين نفر رو که اوردن بالا اينقدر خرابش می کنند که حد نداره...نامردن ديگه....توی افراط تفريط گير کردن...اين خصلت هم فقط مخصوص ما ايرانيها نيست...خصلت ادمی زاده....می دونی اين جريان دو حالت داره ۱ـ ما نبايد برای خودمون اينقدر تخيلات می ساختيم...بايد واقعيت نگر باشيم..پس جای ناراحتی نيست...و ۲ـ برانو به خاطر لج و لجبازی با احساسات ۷۰ میليون آدم بازی کرد!!

شيرين

سلام.چطورريا؟؟ ببينم يعنی شما فکر می کنيد اين يه دفعه آقا ی دايی کار و خراب کرده.بابا ما که به شوتايی که ۹۰٪به بالای دروازه صعود ميکنه يا ميره ژيش تماشاچیا عادت کرديم. درضمن خداییش ایشون چند سالشه؟خوب معلومه با این سن نمیتونه عینه تیموریان یا غیره تو زمین بدوه.خود ژله سن این بود خودشو از بازی کنار کشید.من نمی دونم چه اسراریه.علی کریمی عیبش چیه که تو هاف تایم دوم می برنش ولی دایی را اسرار دارن باشه؟!ومن فکر نمیکنم فقط همین ۹۰ دقیقه باشه که دایی سرنوشتش عوض شده باشه.

شيرين

ببخشید...پله

باران

اول سلام دوم ممنون که لينکيدين سوم منم لينک کردم وبلاگ خوبتون رو چهارم يکی از يکی بهتر پنجم اول فکر می کردم رياضيات زيباست ۲ خيلی توپه ولی اينم دسته کمی ارون نداره ششم حسوديم شد هم رياضی رو عالی می نويسين هم ادبی رو هفتم تبريک می گم

سمیه

با تشکر از نظرتون در مورد وبلاگ من در مورد مشکل فعل وفاعل باید بگم که من هیچ ایرادی نمی بینم و اینکه این متن عینا از کتاب تذکره الاولیا آورده شده است. در مورد کلمه حقیر ، منظورم تواضع در برابر اندیشمندان و متفکران است که جملات آنها در وبلاگ گذاشته شده است. موفق باشید